Christian Gytkjaer: Koncentruje się na tym żeby Lech grał jak najlepiej!

Nie mam pojęcia dlaczego gospodarze przegrywają w grupie mistrzowskiej. Czy to przyczyna presji czy czegoś innego. Nie myślę za dużo o koronie króla strzelców. Na początku roku odłożyłem myśli i o tym tytule kiedy strata była większa. Koncentruje się na tym żeby Lech grał jak najlepiej. Jak uda mi się strzelić kilka bramek tym lepiej.

Gra na dwóch napastników może być dobra alternatywą, ale nie zawsze wpływa na obraz gry. Decyzja o ustawieniu należy do trenera. Na boisku wraz z Oleksem staramy się pokazać jak najlepiej. Zawsze staram się strzelić bramkę. Jak się Tobie uda jesteś gwiazdą, jak nie to krytykowany. Jak mi się nie uda to na pewno jestem zły. To czy bramkarz ma dobry dzień czy nam uda się strzelić bramkę może być zależne od szczęścia lub jego braku.

Jeżeli w futbolu wszystko liczyłoby się za pomocą statystyk to byłoby nudne. Zdajemy sobie sprawę, że te mecze są meczami o wszystko. Będziemy chcieli pokazać, że statystyki nie zawsze się sprawdzają. Nie zgadzam się z opinią, że tytuł zdobyty przy tylu straconych punktach byłby niewartościowy. Świadczy to o tym, że rywalizacja o tytuł jest ciekawa, wyrównana i dostarcza emocji kibicom. Produkt jakim jest Ekstraklasa na pewno wtedy dobrze się sprzedaje.

Nie wiem jak ten puchar wygląda i jakie daje możliwości żebym mógł powtórzyć swoje słynne zdjęcie. Wpierw trzeba zdobyć mistrzostwo.