Dariusz Żuraw: Podporządkujemy wszystko celowi jakim jest wejście do ósemki

Dariusz Żuraw powrócił na stanowisko pierwszego trenera Lecha. Teraz jego przygoda potrwa dłużej bo do końca sezonu. W tym czasie Kolejorz rozegra 10 spotkań. Poniżej prezentujemy kilka ciekawszych wypowiedzi trenera z dzisiejszej konferencji!

Wchodzę do zespołu, który nie spisuje się tak jakby wszyscy tego oczekiwali. Wszyscy dobrze wiemy, że potencjał jest wyższy niż miejsce, które obecnie Lech zajmuje. Czasu jest mało, bo tylko dwa treningi do meczu z Pogonią, potem wyjeżdżamy do Gdańska. Punkty są potrzebne, chcielibyśmy zrobić wszystko żeby złapać się do ósemki i temu to podporządkujemy. Jestem optymistą, wierzę, że to się uda.

Są momenty kiedy trzeba reagować i coś zmienić. Jednak tak jak do tej pory pracowałem przynosiło to efekty, jeżeli były potknięcia to starałem się to korygować. Nie chce nic poprawiać po poprzednim trenerze. Chce wejść po swojemu i tak też pewne rzeczy zrobić.

Mam nadzieje, że coraz więcej młodych chłopaków będzie pojawiać się na treningach czy meczach. Znam ich z codziennej pracy, wielu z nich zrobiło spory postęp w grze i mam nadzieję, że pójdzie to w tym kierunku.

Moim asystentem jest Karol Bartkowiak, zostaje dwóch analityków oraz trener Kasprzak. Mogę już to powiedzieć trenerem bramkarzy będzie Robert Mioduszewski.

[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_thumbnail”]