Dobrze nastawione celowniki zadecydowały o losach starcia Ekonomiczny vs Przyrodniczy

Pierwsze siedem minut Przyrodniczy wykorzystał nieporadność w organizacji Ekonomika. Każdą zainicjowaną akcję ofensywną rozbijał i szedł na kontrę. Tak w sumie padły 3 bramki. Po strzeleniu gola kontaktowego Ekonomiczki uzyskały przewagę na parkiecie. Niestety dla widowiska zabrakło wykończenia i zamiast 3:3 było 1:3.

Po przerwie gra była już wyrównana. Trzy minuty naciskał przyrodniczy, trzy minuty ekonomiczny. Uniwersytet Przyrodniczy miał tego dnia nastawione lepiej celowniki i w ostatecznym boju zwyciężył 5:2.

Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Przyrodniczy 2:5 (1:3)

Małgorzata Stefańczyk, Anita Płuciennik – Katarzyna Ciesiółka (3x), Blanka Semperska (2x)
Ekonomiczny: Maria Błoch – Irena Kliszcz, Agata Spławska, Małgorzata Stefańczyk, Armina Kyorekhyan, Anita Płuciennik, Julia Delmanowicz

Przyrodniczy: Paula Żukowska – Katarzyna Ciesiółka, Katarzyna Michalak, Ola Marciniak, Ola Łuszczak, Natalia Kęsicka, Blanka Semperska

Krótka notka i zdjęcia dzięki uprzejmości trenera Ekonomika Radka Jurgi.