Drugi zespół Warty pokonał LKS Gołuchów!

Pierwsze minuty tego spotkania zdecydowanie należały do gości. Już w szóstej minucie LKS mógł wyjść na prowadzenie. Uderzenie Kieliby na raty broni Przybylak. Cztery minuty później piłka znalazła już drogę do siatki. Po rzucie rożnym futbolówka trafiła przed pole karne do Chojnackiego. Ten ładnym uderzeniem na dalszy słupek umieścił ją w siatce! 17 minucie w końcu do ataku zerwała się Warta. Piłka dwukrotnie przeleciała wzdłuż bramki, jednak żaden z Zielonych nie zamknął akcji. Następnie kontrolę nad spotkaniem odzyskał LKS i miał kolejne okazje na podwyższenie wyniku. Uderzenia były jednak zdecydowanie za lekkie by pokonać Przybylaka.

Sześć minut po wznowieniu gry miała miejsce ładna akcja Warty, dobrą interwencją popisał się Dziuba. W 61 minucie uderzenie Szkudlarskiego z trudem broni bramkarz Zielonych. 10 minut później padła wyrównująca bramka. Dośrodkowanie z rzutu rożnego skutecznie wykończył Kaptur! W 75 minucie Warciarze byli blisko wyjścia na prowadzenie. Kolejna piłka została zagrana wzdłuż bramki, zamykający akcję Konopacki nie zdołał jednak jej skierować do bramki. Dwie minuty później piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu głową Benuszaka znalazła się w siatce. Zawodnik LKS-u jednak faulował i gol nie został uznany. W 81 minucie Gołuchów był bliski wyjścia na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej flanki zostało strącone przez napastnika, ze spokojem jednak interweniował Przybylak. Ostatnie zdanie należało do Warty. Szybka kontra została skutecznie wykończoną przez Wędzikowskiego i trzy punkty zostały w Poznaniu!

Warta II Poznań – LKS Gołuchów 2:1 (0:1)

71′ Hubert Kaptur, 90+2′ Filip Wędzikowski – 10′ Konrad Chojnacki

Widzów: około 70

Warta II: Przybylak – Jarysz, Rzepka (46′ Kaptur), Żerkowski, Wojciechowski, Szczepaniak, Lisowski (C) (83′ Hyżyk), Smykowski (63′ Wędzikowski), Ziętkowski, Soiński (46′ Konopacki, 88′ Korek), Sołtysiak (46′ Stangel)

LKS: Dziuba – Kuś (C), Majusiak, Wandzel, Kieliba (67′ Marcinkowski), Benuszak, Guźniczak, Szymkowiak (57′ Szkudlarski), Domagalski, Chojnacki (67′ Młynarczyk), Grzesiek