Futsalistki UAM-u z pewnym zwycięstwem w Warszawie!

W spotkaniu szóstej kolejki podopieczne Wojciecha Weissa udały się do Warszawy na mecz z młodą ekipą Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsza połowa to był typowy teatr jednego aktora. UAM zdominował poczynania na parkiecie hali przy ulicy Banacha. Jedynym aspektem, który szwankował to skuteczność. W tym zawodniczki UAM-u mają jeszcze spore rezerwy.

Druga połowa to już zupełnie inne widowisko. Gospodynie otrząsnęły się z marazmu i pokazały drzemiący w nich potencjał. Było to jednak za mało na dobrze dysponowane rywalki, które dorzuciły kolejne dwa trafienia. Na pocieszenie gospodynie zanotowały honorowe trafienie.

AZS Uniwersytet Warszawski – AZS UAM Poznań 1:4 (0:2)

30′ Emilia Jarzyna – 10′ Monika Nowak, 20′ Adrianna Sikora, 21′ Anna Jacewicz, 27′ Sandra Lichtenstein

AZS UW: Zuzanna Nikisz, Marta Walczak, Justyna Głodowska, Emilia Jarzyna, Joanna Trzcińska – Paula Żach, Julia Przybyłkowicz, Marta Kołacińska, Katarzyna Jeryng, Julita Sterbicka, Oliwia Malesa, Zuzanna Maronde

AZS UAM: Dominika Dewicka, Alicja Zając, Sandra Lichtenstein, Adrianna Sikora, Katarzyna Tarnowska – Anna Napierała, Marta Kosiorek, Anna Jacewicz, Małgorzata Ładniak, Aleksandra Jankowska, Patrycja Falborska, Laura Czudzińska, Monika Nowak, Paula Fronczak

Zdjęcia dzięki uprzejmości i współpracy z portalem polskapilkakobiet.pl!

[envira-gallery id="14520"]