Graliśmy w piłkę razem z Orkiestrą!

 Już po raz czternasty w Szkole Podstawowej nr 45 w Poznaniu zorganizowany został lokalny sztab WOŚP. W tym roku ważnym wydarzeniem na Harcerskiej był organizowany wspólnie z Polonią Poznań turniej piłki nożnej dla chłopców rocznika 2008. W zawodach które miały charytatywny charakter udział wzięły drużyny: AS Orlik Kaźmierz, AKF Poznań, OTPS Winogrady, TS Polonia Poznań, 1920 Mosina, KKS Jurand Koziegłowy, PSS Junior Koziegłowy, Wielkopolska Akademia Piłkarska. Zawodnicy rozegrali świetne zawodny, dopisali również kibice którzy w komplecie wypełnili halę sportową.

 

Ponadto dla uczestników od godziny 12.00 organizowane były atrakcje w auli szkoły gdzie odbywały się pokazy oraz koncerty a z każdą minutą przybywało wolontariuszy i “puszek”. Cała impreza zakończyła się około godziny 19.00 a sztab SP 45 może pochwalić się zebraniem 31 188zł!

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje tegorocznego finału a w szczególności firmie ASTRA INVESTMENTS oraz CUKIERNI BRODA za wsparcie turnieju piłkarskiego.