GSS Grodzisk wygrywa i pozostaje w grze o awans!

Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowskiem. Oba zespoły miały kilka okazji na zdobycie bramki. Wynik spotkania otworzyła Krzyżańska po ciekawym starciu z bramkarką Gorzowa.

Ciekawiej zrobiło się po przerwie. Oba zespoły “poszły do przodu” i gra stała się dość ciekawa. Jednak z upływem czasu, zdecydowanie lepiej radziły sobie gospodynie. Karolina Wlekła podwyższyła wynik na 2:0. Wcześniej miała dogodną sytuację na podwyższenie będąc sam na sam z Okulewicz.

Po tym golu mecz stał się jeszcze ciekawszy. Gorzowianki nie miały nic do stracenia, a gospodynie szukały kolejnej bramki. Okazji było sporo, ale przy dwóch kibice widzieli piłkę w siatce. Poprzeczka, słupek…bramkarka Gorzowa. Te czynniki stawały futbolówce na drodze do bramki. Wynik spotkania ustaliła z rzutu karnego Patrycja Sutkowska.
Tuż przed końcem meczu czerwoną kartkę ujrzała zawodniczka przyjezdnych Malwina Mazur za dyskusję z sędziną.

Cenne trzy punkty i piłkarki z Grodziska w dalszym ciągu liczą się w grze o I ligę.

Następne trzy kolejki przyniosą derby Wielkopolski. Za tydzień Polonia Środa podejmie Kotwicę Kórnik, następnie GSS Grodzisk podejmie Polonię i na koniec derbowego maratonu do Grodziska przyjedzie Kotwicę Kórnik. Te spotkania mogą w dużej mierze zadecydować o awansie do pierwszej ligi. Warto wybrać się na te spotkania.

GSS Grodzisk Wielkopolski – ZTKKF Stilon Gorzów 3:0 (1:0)

Bramki: Krzyżańska, Wlekła, Sutkowska (k)

Widzów: około 50 osób.

GSS Grodzisk: Mądra, Zajączkowska, Krzyżańska, Sutkowska, Kurek, Cicha, Wlekła, Mocydlarz, Walkowiak, Szulc, Drozdowska.
Na zmiany wchodziły : Zimny, Szymańska, Fórmaniak, Siejek.
Trener Rafał Jakubiak

ZTKKF Stilon: Okulewicz, Brzozowska, Karaczyn, Górka, Janiszewska, Roksana Graf, Żelazek, Kłosińska, Mazur, Żyglewicz.
Na zmiany wchodziły: Oliwia Graf, Poznańska.
Trenerka Paulina Brzozowska.

[envira-gallery id=”4448″]