GSS Grodzisk z pewnym zwycięstwem nad Biało-Zielonymi!

Grodzisk w sobotnie przedpołudnie przywitał iście angielską mgłą, jednak to nie przeszkodziło drużynom aby rozegrać całkiem niezłe spotkanie ligowe. Dla gospodyń sporą niewiadomą była forma drużyny z Trójmiasta, która w dwóch ostatnich spotkaniach zaprezentowała się z dobrej strony.

Tuż przed samym meczem odbyła się uroczystość podczas której Anna Szulc otrzymała okolicznościową koszulkę z racji setnego występu w barwach GSS i drobne upominki oraz gratulacje od wszystkich obecnych.

O ocenę meczu pokusiła się Dominika Krzyżańska:

Obrona kierowana przez doświadczoną Panią kapitan, która rozegrała dzisiaj swój setny mecz w barwach naszego klubu nie dała wielu okazji rywalkom żeby mogły zagrozić naszej bramce. GSS objął prowadzenie już w pierwszych minutach meczu po golu Aleksandry Guzik. W dalszej części meczu Grodzisk dobrze się bronił i wypracował sobie dużo okazji pod bramka przeciwniczek dzięki czemu po pierwszej połowie schodziły do szatni z wynikiem 4-0. W drugiej połowie Biało-Zielone Gdańsk wyprowadziły jedna groźną kontrę jednak w sytuacji sam na sam świetnie spisała się Magdalena Mądra. GSS dołożył jeszcze dwie bramki i do końca panował nad boiskowymi wydarzeniami.

GSS Grodzisk Wielkopolski – Biało-Zielone Gdańsk 6:0 (4:0)
2, 37, 67′ Ola Guzik, 10, 85′ Dominika Krzyżańska, 33′ Ola Kuleczka

Sędzia: Chwalisz; asystentki: Giza, Wolanin

GSS: Mądra, Zajączkowska, P.Kuleczka, Krzyżańska, A.Kuleczka, Guzik, Szymańska, Mocydlarz, Walkowiak, Szulc, Drozdowska
Na zmiany wchodziły: Kowalska, Kowal, Jenda, Marek, Fórmaniak, Skrzypczak, Piechocka
Trener: Krystian Klapa

Biało-Zielone: Cierocka, Dziedzic, Kwaśnik, Sturmowska, Marcinkowska, Rzeppka, Zakrzewska, Winter, Zieńczuk, Formella, Baranowska
w rezerwie: Koczewska, Graczyk, Zatorska, Pietuszek
trener: Robert Bandrowski

[envira-gallery id=”11443″]