Stilon Gorzów – Polonia Poznań 2:0 (1:0)

Stilon – Nowicka (Sawala 75′), Gapska, Góra, A.Karnacz, J.Karnacz, Klimaszewska(Kondracka 41′), Klimczak(Janasz 70′), Leśniewska, Paluszewska(Rudniak 60′), Radkiewicz, Klimuntowska (Błażków 55′)
Trenerka Małgorzata Markiewicz

Polonia – Zajączkowska, Bączkowka, Buczak(W.Zygmint 77′), Czuba, Greser, Hofland, Karpińska, Małyszka, Nowaczyk, Rosińska (J.Zygmunt 63′), Smól.
W rezerwie były Victoria Furman, Laura Jesionek.
Trener Sebastian Przybylski

Trener juniorek młodszych Polonii Poznań Sebastian Przybylski o pierwszym meczu w rozgrywkach Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych U16:

Wczoraj został rozegrany pierwszy mecz makroregionalnej ligi juniorek młodszych u 16 w Gorzowie Wielkopolskim. Mimo wyrównanego meczu dziewczyny z Gorzowa Wlkp zdobyły pierwszą bramkę z karnego. Zawodniczki z Poznania starały się przez pierwszą połowę wyrównać, ale dziewczyny z Gorzowa broniły się bardzo dobrze. W drugiej połowie było już mniej nerwowo dziewczyny z Polonii zaczęły chętniej atakować bramkę rywalek. Jednak po stracie piłki około 30 metra przed naszą bramką Gorzowianki strzeliły drugą bramkę. Po staraniach całego zespołu Polonia Poznań przegrała na wyjeździe 2:0. Jak na pierwszy taki mecz można pogratulować dziewczynom woli walki i ambicji.

Bardzo dziękujemy kibicom z Poznania czyli naszym rodzicom, że tak nas dopingowali i byli z nami Polonia hej!