Karnet na wiosenne mecze piłkarzy Warty Poznań już za 50 zł

Trwa sprzedaż karnetów na 6 wiosennych meczów piłkarzy Warty Poznań w Fortuna 1. Lidze. Ceny abonamentów rozpoczynają się od 50 zł.

Od ubiegłego tygodnia prawo zakupu karnetu w promocyjnej cenie 50 zł mają ci kibice Warty Poznań, którzy w tym sezonie zarejestrowali się i choć raz nabyli bilet na mecz „Zielonych” za pośrednictwem platformy sprzedaży internetowej bilety.klubwarta.pl. Do tych kibiców klub wysłał wiadomość z informacją o rozpoczęciu sprzedaży zamkniętej. W czasie trwania tej promocji karnet normalny jest w cenie karnetu ulgowego! Wejście na jeden mecz to wydatek mniej niż 10 zł.

Ta forma dystrybucji potrwa do środy, 20 lutego. Dzień później rozpocznie się przedsprzedaż karnetów na rundę wiosenną. W dniach 21 lutego – 3 marca karnety będą w cenie 60 zł. Jak łatwo policzyć, pojedynczy wstęp na mecz „Zielonych” kosztuje w tej opcji okrągłe 10 zł.

Od 4 marca, w tygodniu poprzedzającym pierwszy w tym roku mecz Warty Poznań na własnym stadionie (10 marca o godz. 15 z Podbeskidziem Bielsko-Biała) karnet będzie kosztował 70 zł. – Uważamy, że zaproponowane przez nas ceny są na tyle atrakcyjne, że zachęcą kibiców do zakupu karnetów i regularnego odwiedzania stadionu przy Drodze Dębińskiej 12 w rundzie wiosennej – mówi Konrad Majewski, specjalista ds. organizacji w Warcie Poznań S.A. – W miarę możliwości będziemy organizowali mecze w „Ogródku” w niedzielne popołudnia. Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej osób zdecydowało się spędzić ten czas na wspieraniu naszej drużyny w walce o ligowe punkty. Wierzymy w to, że dogodna pora, przystępne ceny karnetów i biletów przyczynią się do wzrostu frekwencji na naszych meczach.

Sprzedaż karnetów na mecze Warty Poznań odbywa się za pośrednictwem platformy https://bilety.klubwarta.pl. Karnety będą do odbioru w siedzibie klubu, przy Drodze Dębińskiej 12.

CENY KARNETÓW WARTY POZNAŃ – WIOSNA 2019

Karnet normalny:
– 50 zł w sprzedaży zamkniętej

 • 60 zł w przedsprzedaży
 • 70 zł w sprzedaży otwartej
  Karnet ulgowy (młodzież do 18. roku życia, studenci i seniorzy od 60. roku życia):
 • 50 zł
  CENY BILETÓW WARTY POZNAŃ – WIOSNA 2019

Bilet normalny:

 • 20 zł (15 zł w przedsprzedaży)
  Bilet ulgowy (młodzież do 18. roku życia, studenci i seniorzy od 60. roku życia):
 • 15 zł (10 zł w przedsprzedaży)
  Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe plus dwoje dzieci):
 • 30 zł (25 zł w przedsprzedaży)
  Bilet dziecięcy:
 • 2 zł (do 13. roku życia)