Kolejne okazałe zwycięstwo Juny-Trans Stare Oborzyska!

Wynik spotkania otworzyła już w siódmej minucie Dobrusia Skorupska pięknym strzałem. Kolejne minuty to była cisza przed burzą. W ostatnich dziewięciu minutach pierwszej połowy gospodynie zaaplikowały rywalkom cztery trafienia! Po dwa razy do bramki trafiły Skorupska i Wlekła.

Po przerwie do ataku rzuciła się nie mająca nic do stracenia Spójnia, ale nie wykorzystała żadnej z kilku dogodnych okazji na zdobycie bramki. W 59 minucie Maja Warchlewska zamieniła karnego na bramkę. Gospodynie szybko się pozbierały i to one dyktowały warunki gry. W końcówce grały z przewagą jednej zawodniczki po czerwonej kartce dla bramkarki Spójni za faul poza polem karnym. Zawodniczki Juny dorzuciły jeszcze cztery bramki. Po raz czwarty do siatki trafiła Skorupska, dwie bramki dorzuciła Zembroń oraz jedną Kortus.

Gospodynie dzisiaj grały bez swojego nominalnego trenera. Ale Marcin Adamczak jest usprawiedliwiony, ponieważ dziś na świat przyszedł jego potomek! Trenerowi Marcinowi, jego żonie Darii życzymy dużo pociechy z syna a małemu Nikodemowi dużo zdrowia!

A już za tydzień będzie miało miejsce starcie dwóch faworytów do awansu. Ekipa z Oborzysk wybierze się do Szczecina na mecz z miejscowym LFA!

Juna-Trans Stare Oborzyska – Spójnia Stare Błota 9:1 (5:0)

7, 37, 39, 76′ Dobrusia Skorupska, 34, 43′ Karolina Wlekła, 79, 88′ Natalia Zembroń, 85′ Nikola Kortus – 59 (k)’ Maja Warchlewska

Juna-Trans: Sobkowiak, Skorupska, Ruta, Skrzypek, Mania, Ostant, Matyja, Wlekła, Czudzińska, Mastalerz, Krzyżańska.
Rezerwowe: Godlewska, Nowak, Zebroń, Kortus, Białożyt, Szymankiewicz, Adamska
Trener Adam Łuczak 

Spójnia: Majson, Fordon, Niemiec, Różańska, Warchlewska, Wiśniewska, Danielewicz, Bryś, Kawecka, Kot, Gulc.
Rezerwowe: Dolatowska, Nowak, Giersz, Świątkowska
Trener Damian Stodolny

KOMUNIKAT REDAKCJI:

NIE WYRAŻAMY ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE NASZYCH ZDJĘĆ PRZEZ FANPAGE WIELKOPOLSKA PIŁKA KOBIECA I INNE PODMIOTY WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ. JEDYNA MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA NASZEGO MATERIAŁU TO UDOSTĘPNIENIE ODNOŚNIKA DO PUBLIKACJI!