LFA Szczecin lepsze od IPA Poznań w 1/32 futsalowego Pucharu Polski!

Po pierwszej połowie 1/32 Pucharu Polski można było odnieść wrażenie że futsalistki z Poznania wyjadą ze sporym bagażem bramek ze Szczecina. Przy wyniku 3:0 dla gospodyń gra się wyrównała, przed przerwą przyjezdne zdołały zdobyć pierwsze trafienie.

Futsalistki LFA po wznowieniu gry nadal z zapałem konstruowały kolejne ofensywne akcje jednak bramki nie padały. Dobrze po przerwie broniła Ada Raś, do tego piłka często obijała obramowanie bramki policjantek lub minimalnie ją mijała. Druga część spotkania była bardziej wyrównanym widowiskiem. Gospodynie miały optyczną przewagę, ale nie były tego w stanie przekuć na kolejne trafienia.

Duże brawa należą się obu ekipom za ciekawe widowisko. Teraz na drodze zawodniczek ze Szczecina staną już doświadczone na futsalowych parkietach drużyny.

LFA Szczecin – IPA Poznań 5:2 (3:1)

7, 38′ Weronika Szymaszek, 8, 16′ Katarzyna Piotrowska, 27′ Katarzyna Tarnowska- 18′ Katarzyna Sammler, 39′ Patrycja Kwiatkowska

LFA: Weronika Lichy, Weronika Szymaszek, Katarzyna Piotrowska, Katarzyna Tarnowska, Gabriela Witko, Alicja Peitler, Natalia Szews, Patrycja Trzcińska, Katarzyna Gajda, Anastazja Hryncewicz, Klaudia Karasińska
Trener Magdalena Szwed

IPA: Ada Raś, Daria Saukens, Katarzyna Sammler, Magdalena Jaworska-Skowron, Milena Kaszyńska, Weronika Olkusz, Alicja Cichoradzka, Patrycja Kwiatkowska