Lipno musiało uznać wyższość Pogoni Tczew

Tuż przed meczem odbyła się minuta ciszy dla śp. Ani Jóźwiak. Ania odeszła po ciężkiej chorobie a jej pogrzeb odbył się tuż przed rozgrywkami ligowymi.

Pierwsza połowa to znaczna przewaga piłkarek z Tczewa. Pierwsza bramka padła w 11 minucie po ładnym strzale pod porzeczkę z około 20 metrów. Była to pierwsza bramka Karoliny Kwiatkowskiej. Drugie trafienie padło w 33 minucie po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym, strzelcem Martyna Krygier. Jeszcze przed przerwą z drugiego trafienia mogła cieszyć się Kwiatkowska. Po przerwie gra się wyrównała. Swoją trzecią bramkę meczu strzeliła Kwiatkowska ustalając wynik spotkania na 4:0 dla Pogoni Tczew.

Lipno Stęszew – Pogoń Tczew 0:4 (0:3)
11, 36, ?’ Karolina Kwiatkowska, 33′ Martyna Krygier

Sędzina Paulina Kolatorska, asystentki Magdalena Krzemińska, Magdalena Giza

Widzów około 50.

Lipno: Raś, Wojtyś, Śliwińska, Sobkowiak, Robakowska, Konieczna, Ławniczak, Dąbrowska, Gawron, Kowalczyk, Kociemba. Na zmiany wchodziły: Janowicz, Bober, Niemiec, Kwiatkowska, Wróbel, Manuszak.
Trenerka Dagmara Zawadzka.

Pogoń: Węsierska, Aronowska, Choińska, Dziadzio, Krygier, Kwiatkowska, Osowska, Podsiadło, Rembalska, Ścisłowska, Tryka. Na zmiany wchodziły: Niemaszyk, Fryca, Łobocka, Tabor, Wolska, Ziewiec, Startek.