Lotnik podzielił się punktami z Sokołem Mieścisko

W przyspieszonym tempie nadrabiają zaległe mecze drużyny niższych lig. I tak w maju aż siedem kolejek do rozegrania mają drużyny z A klasy grupy III.

W sobotnie popołudnie na obiekcie w Głuszynie spotkały się dwie czołowe drużyny właśnie z tej grupy. Mimo, że to gospodarze stworzyli kilka groźnych akcji pod bramką Sokoła, to goście pierwsi zdobywają bramkę po karnym w wykonaniu Kamila Wojtkowiaka.

Po przerwie gospodarze wyrównują po golu Sławomira Urbaniak z karnego. W końcówce nie zabrakło emocji. Obie drużyny zdobywają jeszcze po golu. Bartosz Sierschuła dla Mieściska oraz Bartosz Kania (głową) dla Lotnika i spotkanie  kończy się wynikiem remisowy.

W następnej kolejce Lotnik spotka się z Poznań FC, natomiast Mieścisko podejmuje u siebie Polonię Poznań.

Lotnik Poznań – Sokół Mieścisko 2:2(0:1)
Bramki – Urbaniak, Kania dla Lotnika – Wojtkowiak, B.Sierschuła dla Sokoła

Obsada sędziowska – Grzegorz Wojtaszyk, Jakub Brylewski, Kacper Nagłowski

Lotnik – Kopaniarz, Firgalski, Siebert, Walkowiak, Szczepankiewicz, Danyliuk, Lekier, Urbaniak, Łuczak, Sydorenko W rezerwie – Olejniczak, Mamak, Zębik, Kwocz, Kania, Bartkowiak, Gronek, Korgul
Trener Dariusz Gajowiecki

Sokół – Pawliński, B.Sierschuła, Sądej, C.Sierschuła, Sobczak, Szymański, Wojtkowiak, Witucki, Dobrochowski, Matuszczak, Jaśkowiak W rezerwie – Tchórzewski, Kozak, Łuczak, Kalusiński, Rączkowski, Kędziora, Chrostowski
Trener Marcin Kalusiński