Mecze futsalowej kadry kobiet w Poznaniu i Gnieźnie!

Niespełna trzy tygodnie czekać będziemy na kolejne mecze reprezentacji w Wielkopolsce. Tym razem kibicom zaprezentuje się seniorska kadra kobiet w futsalu, a rywalem ponownie będzie Holandia.

Towarzyski dwumecz zaplanowany został na początek listopada. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 3 listopada o godzinie 17:00 na Hali UAM na Morasku. Dzień później o godzinie 18:00 piłkarki staną do starcia rewanżowego w Hali im. M. Łopatki przy ulicy Sportowej w Gnieźnie.

Wstęp na oba spotkania będzie bezpłatny, jednakże obie imprezy będą biletowane. Wejściówki będą dystrybuowane przez Wielkopolski ZPN. W pierwszej kolejności przyjmowane są zamówienia grupowe (powyżej 10 osób), które już można składać mailowo pod adresem sekretariat@wielkopolskizpn.pl. Szczegóły dotyczące biletów dla osób indywidualnych podane zostaną w przyszłym tygodniu.

Warto nadmienić, że reprezentacja Polski w futsalu kobiet ma liczne wielkopolskie akcenty. Selekcjonerem jest trener AZS UAM Poznań i członek Komisji ds. futsalu i piłki plażowej Wielkopolskiego ZPN – Wojciech Weiss, a etatowymi kadrowiczkami są jego klubowe podopieczne, między innymi Dominika Dewicka czy Alicja Zając.

Fot. Łączy nas piłka | Info: Wielkopolski Związek Piłki Nożnej