Media day i trening Lecha w obiektywie

Przed wyjazdowym meczem Lecha z Cracovią odbył się media day w którym wzięli Jakub Kamiński oraz Karlo Muhar oraz asystent trenera Karol Bartkowiak.

Młody piłkarz Lecha wypowiedział się o swojej grze na nowej pozycji:
Wiemy, jaka jest sytuacja w drużynie. Dobrze zaprezentowałem się w sparingach, w efekcie czego trener postanowił dać mi szansę na prawej obronie. Widać było, że jest to dla mnie nowa pozycja, ale w mojej opinii pokazałem się z dobrej strony – przyznaje Jakub Kamiński. Jestem skrzydłowym, który najlepiej czuję się w ofensywie. Podczas gry w defensywie trzeba być przez cały czas skoncentrowanym. Póki co jednak będę występował na prawej obronie – mówi “Kamyk”.

Zadowolenia po pierwszym meczu wiosny w wykonaniu tego młodego zawodnika nie ukrywa drugi trener Kolejorza, Karol Bartkowiak:
Kuba w pierwszym meczu pokazał nie tylko inteligencję boiskową, ale także własną. Jest to zawodnik, który już teraz analizuje i wyciąga wnioski. My się z tego cieszymy, bo świadomość zawodników jest dla nas najważniejsza. Oczywiście my też przygotujemy dla niego wskazówki co do najbliższego spotkania.

Po media day’u przez 30 minut dla przedstawicieli mediów był otwarty trening.

Wypowiedzi za lechpoznan.pl

[ngg src=”galleries” ids=”208″ display=”basic_thumbnail”]