Nowe koszulki Warty Poznań już w sprzedaży!

Ciemnozielona z jasnozielonymi wstawkami, wykonana w całości z “oddychającego” polietsru , pochodzącego w 100 procentach z recyklingu – oto Nike Legend, podstawowa koszulka Warty Poznań w sezonie 2019/20 Fortuna 1. Ligi. W wersji dla dorosłych kosztuje 149 zł, dziecięca jest o 20 zł tańsza.

“Styl retro. Przyszłość szybkości.” – pod takim hasłem weszły na rynek koszulki Nike Legend. To nowość z tegorocznej kolekcji. W strojach, w których będą grali piłkarze Warty Poznań zastosowano technologię “Dri-Fit”, która, zdaniem producenta, “zapewnia suchość i wygodę, umożliwiając pełną koncentrację”. Lepszy przepływ powietrza w tym modelu jest możliwy dzięki siateczkowym wstawkom pod pachami i na ramionach. Charakterystyczny dekolt w kształcie litery V został wykończony taśmą i jest gładki w dotyku.  Specjaliści z firmy futbolsport.pl, która jest partnerem technicznym Warty Poznań, umieścili na koszulkach napis “1912”.

Rok powstania klubu znalazł się też na stroju bramkarzy oraz na koszulkach z serii Nike Tiempo Premier. Białe stroje z czarnymi dodatkami będą w tym sezonie kompletem rezerwowym poznańskiej drużyny. W tym modelu również użyto technologii, która pomaga zachować maksymalny komfort podczas gry. Inne cechy wyróżniające to: nadruk na przedzie koszulki w formie delikatnego tłoczenia, dekolt w kształcie litery V ze ściągaczem dla lepszej swobody ruchów i bezszwowe rękawki. “Boczne paski w kontrastujących kolorach nadają ubraniu rozpoznawalny styl Nike Football” – podkreśla producent.

Zarówno zielona, jak i biała koszulka Warty Poznań na nowy sezon kosztuje 149 zł. Rozmiary juniorskie są w cenie 129 zł. Już dziś koszulki oraz inne przedmioty z kolekcji Warty Poznań można kupić w sklepie futbolsport.pl. Salon w Poznaniu mieści się przy ul. Szwajcarskiej 1A.

Nasi zawodnicy chwalili nowe koszulki. Mieli je już na sobie podczas przedsezonowej sesji zdjęciowej. Ponadto Bartosz Kieliba, Mateusz Kupczak i Adrian Lis pozowali w nowych strojach podczas klimatycznej sesji na legendarnym stadionie im. Edmunda Szyca w Poznaniu. Fotografie wykonał Adam Ciereszko.

Fot. Adam Ciereszko / Warta Poznań