Polonia lepsza od Juny w sparingowym starciu wielkopolskich ekip

W sobotnie popołudnie na boisku ze sztuczną murawą w Gnieźnie zmierzyły się ze sobą pierwszoligowa Polonia Środa Wielkopolska z trzecioligową Juną-Trans Stare Oborzyska.

Prowadzenie podopiecznym duetu Gierałka-Woźniak już w 13. minucie dała nowa strzelba średzianek Patrycja Ziemba. Tuż przed przerwą skutecznie z lewej flanki akcję Polonii zamknęła Anita Brzykcy.

Po krótkiej przerwie po raz drugi do siatki trafiła Ziemba, ładnym technicznym uderzeniem. W 72. minucie wynik podwyższyła Agnieszka Nowakowska wykorzystując dośrodkowanie z prawej strony strzałem tuż przy słupku. Wynik spotkania w 80. minucie na 5:0 uderzeniem z dystansu ustaliła Roksana Wojtecka.

Polonia Środa Wielkopolska – Juna-Trans Stare Oborzyska 5:0 (2:0)

13, 48′ Patrycja Ziemba, 42′ Anita Brzykcy, 72′ Agnieszka Nowakowska, 80′ Roksana Wojtecka