Remis Arki z Odlewem

Czwarta minuta przyniosła bardzo groźną sytuację pod bramką Arki, Niamba odbija strzał, dobitka powędrowała ponad porzeczką. Cztery minuty później Smoliński uderzył minimalnie obok słupka Arki. Po tej przewadze Odlewu nastąpiło wyrównanie spotkania, było sporo biegania ale bez konkretów pod bramkami. W 33 minucie bardzo ładny strzał kapitana Arki obronił Szafran. Końcówka pierwszej połowy to mała strzelanina Odlewu, z trzech oddanych strzałów powinny paść bramki, niestety celowniki gości bardzo rozregulowane. Gwizdek na przerwę i …trener  Odlewu za “dyskusje” otrzymał żółtą kartkę.

Po przerwie ostro ruszyła Arka i już w 50 minucie Kliks zdobył ładną bramkę. Po trzech minutach kapitan gospodarzy ponownie zagroził bramce Odlewu. W 58 minucie Kliks wyszedł sam na sam z Szafranem, górą golkiper Odlewu. Goście odpowiedzieli błyskawicznie, ale równie dobrze w bramce spisywał się Niamba Diatta. Bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać podczas małego natarcia przyjezdnych. W 80 minucie Kupidura po ładnym strzale z lewej strony pokonuje bardzo dobrze spisującego się w tym meczu Niambę. W rodpowiedzi Korek oddaje ładny strzał na bramkę przeciwników, bramkarz wybija na aut. Końcówka powinna rozstrzygnąć to spotkanie na korzyść Arki. 89 minuta – trzy oddane strzały, każdy powinien przynieść bramkę. Na posterunku był Szafran albo ..trawa była nierówna. Najlepszymi zawodnikami w obu drużynach byli bramkarze wielokrotnie ratując swoje drużyny od utraty bramek.

 
Arka Kiekrz – Odlew Poznań 1:1 (0:0)
50′ Jakub Kliks – 80′ Ryszard Kupidura

Widzów: około 40

Obsada sędziowska: Piotr Kalinowski, Aleksander Borowiak, Bartosz Kabała

Arka: Niamba Diatta, Ostrowski, Eliks, Korek, Kudłaszyk, Pucała, Brommer, Kliks, Szaban, Sołtysiak, Zastróżny
W rezerwie: Karkut, Czajkowski
Trener Krzysztof Korek

Odlew: Szafran, Kupidura, Zdrojewski, Wika, Kasprowicz, Stawsiński, Wojdanowicz, Kaczkowski, Czechowski, Mikuć, Smoliński
W rezerwie:  Raj, Warkocz, Andrzejewski, Kuliński, Pospiech
Trener Maciej Matyjasik

[ngg src=”galleries” ids=”133″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]