Starcie na szczycie na remis

Do 30 minuty spotkanie na szczycie grupy wschodniej poznańskiej okręgówki w dużej mierze toczyło się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny kilka razy znalazło się przed polem karnym przeciwnika, ale żadna z tych sytuacji nie pachniała bramką. W 34 minucie Lechia lewym skrzydłem przeprowadziła składną, ładną dla oka akcję, ale samo wykończenie pozostawiło wiele do życzenia. Osiem minut później została przeprowadzona najlepsza jak do tej pory akcja. Krzysztof Chojnacki z około 7-8 metra soczyście kropnął w poprzeczkę. Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć ale na posterunku był Tomasz Wachowiak. Pierwsza połowa była szybka, ale jakość przyszła dopiero w końcówce kiedy obie drużyny robiły wszystko by otworzyć wynik.

W 64 minucie lewym skrzydłem doskonały rajd przeprowadził Dawid Ciążyński, ale jego dośrodkowanie w pole karne nie dotarło do żadnego z kolegów i wszystko wyjaśniła defensywa Lechii. Sześć minut później goście ponownie przeprowadzili szybką akcję. Tym razem prawym skrzydłem popędził Chojnacki, ale efekt był taki sam jak wcześniej. 80 minuta przyniosła uderzenie z dystansu Kamila Wysockiego. Na posterunku był jednak Dominik Sobel i wybił futbolówkę poza linię końcową. Ostatnie minuty spotkania to dominacja Zjednoczonych, którzy zepchnęli rywali do defensywy. Ale piłce w dniu dzisiejszym nie było dane wylądować w siatce.

Lechia Kostrzyn – Zjednoczeni Trzemeszno 0:0 (0:0)

Widzów: około 70

Lechia: 12. Dominik Sobel – 2. Artem Zakharov, 3. Bartosz Kotarski (C), 4. Michał Jadowski, 6. Dawid Chąpiński, 7. Mateusz Grajewski, 8 Rafał Piotrowski, 9. Rafał Wiąz, 11. Robert Jadowski, 14. Mariusz Nejman, 19. Piotr Gawron
Rezerwowi: 33. Adrian Pruszyński, 10. Tomasz Sitek, 17. Dawid Akuszewski, 18. Patryk Broński, 21. Kamil Kubiak, 22. Wojciech Chudziński

Zjednoczeni: 1. Tomasz Wachowiak – 2. Michał Kachniarz (C), 3. Robert Pepliński, 4. Mikołaj Humański, 7. Adam Niedzielski, 9. Krzysztof Chojnacki, 10. Dawid Ciążyński, 11. Kamil Wysocki, 13. Szymon Meller, 14. Wojciech Durski, 20. Michał Wiśniewski
Rezerwowi: 12. Oliwier Kaczmarek, 8. Marcin Nowak, 17. Sebastian Ferenc, 18. Patryk Różycki, 19. Bartosz Czarnecki