Uroczyste zakończenie sezonu szczypiornistek AP Poznań!

W piątek 8 czerwca w Słodownia Browar Pub odbyło się uroczyste zakończenie debiutanckiego sezonu na pierwszoligowym froncie szczypiornistek Klubu Sportowego AP Poznań. Zawodniczki prowadzone przez Amelię Chmielewską uplasowały się na siódmej pozycji, ale śmiało można powiedzieć, że ten sezon należał do udanych.

Bardzo dobra była runda rewanżowa, gdzie AP wygrało sześć z dziewięciu spotkań! Włodarze i zawodniczki zdecydowały się podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Obecni byli sponsorzy, włodarze Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej, Dyrektor Wydziału Sportu miasta Poznania dr Ewa Bąk. Osobne podziękowania dostały wszystkie media, które przez cały sezon towarzyszyły drużynie i przekazywały w eter materiały prasowe o ich poczynaniach. Wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz koszulki z podpisami całego zespołu.

Wszyscy obecni zadeklarowali dalszą współpracę i wspierania żeńskiego szczypiorniaka w stolicy Wielkopolski. Spotkanie poprowadziła pani prezes Monika Krzywicka – Michałowska oraz pani trener Amelia Chmielewska. Sterniczki klubu zachowały się niezwykle profesjonalnie wysyłając indywidualne zaproszenia wszystkim, z którymi chciały świętować tegoroczny sukces!

[envira-gallery id=”6037″]