Warszawska Praga pokonała Polonię 2:0

W 10 kolejce poznańska Polonia udała się do Warszawy na spotkanie z warszawską Pragą. Polonistki przegrały tym razem 0:2 tracąc po jednej bramce w każdej połowie. Tuż przed przerwą wynik spotkania otworzyła Natalia Olszowska, a w 68 minucie wynik spotkania po błędzie na 2:0 ustaliła Dominika Dymitrowicz.

Gorące pozdrowienia z Poznania płyną do Klaudii “Bulwy” Dymińskiej!

Ostatnie spotkanie w tej rundzie Polonia rozegra na Śródce 17 listopada o godzinie 14. Rywalem będzie Ząbkovia Ząbki.

MUKS Praga Warszawa – Polonia Poznań 2:0 (1:0)

43′ Natalia Olszowska, 68′ Dominika Dymitrowicz

MUKS Praga: Felczak (46’Betlińska) – Frączek (77′ Kowalczyk), Malinowska, Wisnowska (65′ Dymitrowicz), Bartman, Dymińska, Furmaniak, Kucharska, Ogonowska, Olszowska, Sokołowska

Polonia: Godlewska – Mager, Sikora, Lewicka, Czudzińska, Filipiak, Grześkowiak, Nowak, Sawicka, Witczak (77′ Stefaniak), Zalaszewska