Złoci Złotkowo lepsi od Przemysława w spotkaniu na szczycie A Klasy

Pierwsza część meczu nie należała do porywających widowisk. Obie ekipy sporadycznie meldowały się w polu karnym rywali. Było za to sporo gry faul i niecelnych zagrań. Spotkanie ożywiło się dopiero w końcówce pierwszej połowy po strzelonej bramce przez Złotych.

Po przerwie ostro do ataku ruszyli gospodarze. Zmarnowali jednak 5-6 okazji stuprocentowych, przez co im bliżej było do końca meczu tym grali coraz bardziej nerwowo. Złoci z kolei niezwykle mądrze się bronili dzięki czemu zainkasowali trzy punkty i zbliżyli się do liderującego Przemysława na dwa oczka.

W grze o awans liczy się jeszcze Nałęcz Ostroróg i Suchary Suchy Las tak więc przed nami emocjonujące trzy kolejki!

MKS Przemysław – Złoci Złotkowo 0:1 (0:1)

43′ Łukasz Bagrowski

Widzów: około 50

Przemsław: Grzonka, Grządzielewski, Krygier, Sobczak, Dotka, Kutnik, Ciapa, Kulczak, Filipiak, Banasiak, Rottmann
Na zmiany wchodzili: Hajdamowicz, Widerski, Koprowski, Suchocki, Nalepa, Misiak, Przebieracz
Trener Przemysław Kaźmierczak

Złoci: Kozłowski, Bagrowski, Czajka, Parzuchowski, Cyferkowski, Frieskie, Galasiński, Lemański, Sikorski, Ksit, Schober
Na zmiany wchodzili: Jabłoński, Szymański, Krug, Stencel, Kopydłowski, Konieczny