Wysokie zwycięstwo Polonii nad Golęczewem!

Było to spotkanie z kategorii do jednej bramki. Do przerwy gospodarze prowadzili już 4:0, był to najniższy wymiar kary. Gdyby nie poprzeczki, słupki czy zmarnowane okazje przez piłkarzy z Harcerskiej to schodziliby do szatni z dwucyfrowym prowadzeniem. Druga połowa również toczyła się pod dyktando Polonii i zawodnicy z Gołęczewa zdołali zdobyć jedynie honorowe trafienie.

Po tym zwycięstwie ekipa z Głównej przewodzi ligowej tabeli, Golęczewo ma nad czym myśleć aby utrzymać ligę.
W najbliższej kolejce Polonia podejmuje u siebie WKS Owieczki, Golęczewo spotka się na własnym obiekcie z KS Fałkowo.

Polonia Poznań – GKS Golęczewo 7:1(4:0)

Bramki: Tyrzyk 4, Kruś, Piosik, Sobkowiak dla Polonii – Rafiński dla Golęczewa

Obsada sędziowska: Robert Pawlicki, Sławomir Grzechowiak, Maciej Rędzio

Polonia: D.Pieniak, Mandrysz, Bartniczak, W.Studziński, Tyrzyk, Kruś, Piosik, Adamek, Kaźmierski, Sobkowiak, T.Pieniak   Na zmiany wchodzili : Tuliszka, D.Studziński, Moks, Gawarecki, Waraczyński, Matysik.
Trener Andrzej Ostański

Golęczewo: Niwiada, Mysiak, Kędelski, Przybysławski, Kubiak, Sroka, Izykowski, Gdaniec, Adamczyk, Walczak, Grabia.  W rezerwie : Jurga, Grzegorek, Rafiński, Łondka, A.Sroka, K.Sroka, Stencel, Loba.