Gamer nadal niepokonany!

 

W piątej walce gali KSW 39: Colosseum której stawką był mistrzowski pas wagi lekkiej rywalem panującego mistrza Mateusza Gamrota był Irlandczyk z północy Norman Parke. Poniżej możecie zapoznać się z przebiegiem tej walki!

Starcie rozpoczęło się od pojedyńczych kopnięć Gamera. Po dwudziestu sekundach sklinczował walkę i przycisnął rywala do siatki. Ten klincz nie przyniósł nikomu korzyści. Kolejne trzy minuty pierwszej rundy to pojedyncze ciosy z obu stron nie robiące żadnej krzywdy rywalowi. Na trzydzieści sekund przed końcem pierwszego starcia przy próbie kopnięcia reprezentant klubu Ankos MMA poślizgnął się i przewrócił. Irlandczyk to wykrozystał i przez resztę rundy skontrolował Polaka w parterze.

Początek drugiego starcia to również jak w pierwszej odsłonie pojedyncze ciosy z obu stron. Po półtorej minuty Gamrot sprowadził walkę do parteru.Irlandczyk po chwili wstał. Przy każdej próbie obalenia Parke potrafił przechwycić głowę Polaka, ale nie przynosiło to żadnego rezultatu. Drugie starcie było praktycznie kopią pierwszej odsłony.

Obaj zawodnicy byli bardzo aktywni na początku trzeciej rundy, ale żaden z wyprowadzanych ciosów nie zrobił krzywdy przeciwnikowi. Gamrot próbował kilka razy obalić rywala jednak ta sztuka nie udała mu się. Pozostała część tej rundy to pojedyncze ciosy z obu stron które celniej wyprowadzał zawodnik trenujący na co dzień w podpoznańskim Luboniu.

Mateusz Gamrot wygrywa przez jednogłośną decyzje sędziów.

Author: Wojciech Budzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.