Konferencja przed Boxing Production RCP 3!

Gala Boxing Production RCP 3 odbędzie się 24 lutego w hali UAM przy ulicy Zagajnikowej. Odbędzie się w niej pięć starć bokserskich oraz pięć walk w formule K-1.

Włodzimierz Rzadkiewicz (Ring Club Professional):

Co jest za nami to na pewno to, że mamy już skompletowaną kartę walk. Ciężka praca czeka nas przy pozyskaniu sponsorów, żeby spiął się budżet oraz promocja gali, żeby przyszło jak najwięcej kibiców. Liczę, że uda nam się zapełnić trybuny. Podczas dogrywania zawodników na galę wyszedł temat współpracy z Dariuszem Snarskim, który zorganizował telewizję Polsat. Pomaga również zorganizować sponsorów. Doskonale rozumie ten temat. Stawiamy na to, żeby miejscowi zawodnicy byli głównymi bohaterami gal organizowanych w Poznaniu. Na miesiąc przed galą została sprzedana 1/3 biletów.

Michał Chudecki (bohater bokserskiej walki wieczoru):

Bardzo się cieszę, że po siedmiu latach wracam na ring do Poznania. Do walki przygotowuję się w Dzierżoniowie. Nie lubię czekać długo na kolejną walkę, stąd niemal z marszu wziąłem ten pojedynek. Rywal to młody, perspektywiczny zawodnik dobrze wyszkolony technicznie. Na pewno będzie to dobra walki. Myślę, że moje doświadczenie weźmie górę.

Brak wsparcia miasta to pstryczek w nos obecnego włodarza, który często podkreślał miłość do pięściarstwa. Odpowiedź na patronat ze strony Ratusza była następująca: Nie każda impreza zasługuje na patronat, złożyliśmy wniosek o dofinansowanie. Do dziś nie dostaliśmy odpowiedzi.

Włodzimierz Rzadkiewicz który od lat dba o boks jako prezes Fundacji Wielkopolski Boks dodał, że federacje MMA mogły liczyć na wsparcie miasta, a on nie dostał złotówki i jest mu zwyczajnie przykro z tego powodu. Powiedział również, że on poradzi sobie bez tego wsparcia.

Bilety na galę można nabyć tutaj: https://ticketos.pl/event/1557/Boxing-Production-RCP-3.html

[envira-gallery id="17010"]

Author: Irek Pindral