KSW 31: Michał Materla vs Tomasz Drwal

Początek rundy to wzajemne badanie się w stójce. Ciosy Drwala wydają się być mocniejsze i dokładniejsze. W połowie rundy “Cipao” sprowadza walkę do parteru, ale jego próby uderzania z góry skutecznie neutralizuję “Gorilla”.  Na około minutę przed końcem rundy sędzia podnosi walkę do stójki ale po kilkunastu sekundach Materla ponownie obala Drwala i w pozycji dominującej kończy pierwsze starcie.

Materla mocnym prawym trafia Drwala i od razu dociska przeciwnika do siatki. W klinczu próbuje rozbijać rywala kolanami. Dalsza część rundy to pojedynek w stójce. W której dłuższymi fragmentami Materla wykazywał większą aktywność.Gdy Gorilla zaczął trafiać przeciwnika pojedynczymi ciosami ten zdecydował się sprowadzić walkę do parteru i zakończył drugą rundę tak samo jak pierwszą.

Połowa trzeciej rundy to pojedynek w stójce gdzie jeden i drugi figter trafiali swojego rywala. Dwie próby obaleń obronił Drwal, ale za trzecim razem już mu się nie udało i wylądował na plecach. Dalsza część rundy to skuteczne obijanie rywala lewą ręką przez Materlę. Z powodu braku obrony na cztery sekundy przed końcem walki sędzia przerywa pojedynek. Michał Materla pozostaje mistrzem KSW w wadze średniej.

Fot.: Konfrontacja Sztuk Walki

Author: Wojciech Budzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.