Podział punktów w meczu Warta – Chojniczanka

W spotkaniu trzynastej kolejki Fortuna 1. Ligi do Ogródka przyjechała plasująca się na trzeciej pozycji Chojniczanka Chojnice.

Początek spotkania był wyrównanym widowiskiem, głównie z walką w środku boiska. Pierwsze groźne uderzenie oddał z dystansu Szymusik, Janukiewicz popisał się pewną interwencją. Chojniczanka za sprawą Zawistowskiego również spróbowała szczęścia zza pola karnego i przyniosło to efekt w postaci prowadzenia. Zieloni rzucili się do ataku chcąc jak najszybciej odrobić straty, ale zabrakło szczęścia żeby przed przerwą wyrównać stan spotkania.

Siedem minut po wznowieniu gry boisko na noszach ze złamaną ręką opuścił Krzysztof Biegański. 65 minuta przyniosła wyrównanie stanu spotkania. Dobrze ustawiony w polu karnym Janicki dobiegł najszybciej do futbolówki i skutecznie dobił uderzenie kolegi. W końcówce spotkania przycisnęła Chojniczanka, ale goście nie zdołali pokonać Lisa.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Petra Nemca rozegrają 21 października o godzinie 14 na Drodze Dębińskiej z Chrobrym Głogów.

Warta Poznań – Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1)

65′ Janicki – 31′ Zawistowski

Warta Poznań:Lis – Szymusik, Kieliba, Onsorge, Jasiński – Biegański (52’ Spławski), Grobelny, Cierpka, Janicki (87’ Piceluk), Kiełb – Fadecki (78’ Zulciak)

Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Kobryń, Sylwestrzak, Boczek, Pietruszka – Zawistowski, Foszmańczyk (82’ Grzelczak), Gardzielewicz, Trochim – Drozdowicz, Surdykowski (65’ Danielewicz)

[envira-gallery id=”9886″]

Author: Irek Pindral