Mateusz Gamrot nowym mistrzem wagi lekkiej KSW!

Walka na którą najbardziej czekaliśmy. Reprezentant Ankos MMA doczekał się walki o upragniony pas KSW! Jego rywalem jest zdobywca pasów dwóch federacji: BAMMA i M-1. Kto z klatki wyjdzie z mistrzowskim pasem na biodrach?

Barnaoui błyskawicznie zdecydował się zaprosić Gamrota do parteru co dla reprezentanta Ankosu było idealną opcją. Błyskawicznie Gamer znalazł się z góry i zaczął pracować żeby zaznaczyć swoją przewagę. Francuz w stójce wykorzystywał swoją przewagę zasięgu, jednak gdy walka zeszła do parteru pomimo początkowej przewagi Mansoura, Gamrot pokazał, że w parterze jest mistrzem i bez problemu wyszedł z opresji. Francuz niewątpliwie jest równorzędnym rywalem dla Mateusza, ale spokój Gamera pomimo trudnych momentów emanował z niego.

Druga runda od początku budziła ogromne emocje! Gamrot w pewnym momenie rzucił rywala na siatkę jak workiem z pyrami! Oboje prezentowali niesamowity poziom zapasów, który aż miło się oglądało! W samej końcówce Francuz miał ochotę skończyć walkę duszeniem od tyłu, ale Mateusz skutecznie obronił się przed tą techniką kończącą. Trzecia odsłona od początku przyniosła nam emocje zapaśnicze. Gamrot cały czas sukcesywnie z góry pracował nad rywalem co przyniosło mu upragniony mistrzowski pas!

Foto: KSW

Author: Wojciech Budzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.