Zieloni liderem pierwszej ligi!

Zieloni nie zwalniają tempa. Piąta kolejka pierwszej ligi przyniosła czwartą wygraną. Spotkanie z Podbeskidziem stało na dobrym poziomie i było szybkim meczem.

Warta po zdobyciu pierwszej bramki niestety cofnęła się do defensywy i oddali niemal całkowicie kontrole na boisku Góralom, co goście wykorzystali w 25 minucie doprowadzając do remisu. Na szczęście ta bramka podziałała mobilizująco na podopiecznych trenera Tworka i odzyskali kontrolę nad spotkaniem.

Obraz gry w drugiej połowie był bardzo podobny do pierwszych 45 minut. W końcówce spotkania Kupczyk po raz drugi wykorzystał jedenastkę i ustalił wynik spotkania na 2:1 dla Dumy Wildy.

Warta po piątej kolejce wskoczyła na fotel lidera w pełni zasłużenie. Zieloni grają fajny, ładny dla oka futbol. W najbliższą niedzielę o godzinie 16 w Grodzisku zmierzą się z GKS-em Jastrzębie. Zachęcamy wszystkich na wypad do Grodziska przekonać się na własne oczy jak Warciarze będą bronić pierwszego miejsca w tabeli!

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:1)