Łukasz Demczur, Damian Grabowski i Krzysztof Klaczek kolejnymi fighterami na karcie FEN22!

W dniu dzisiejszym miała miejsce konferencja prasowa przed galą FEN 22, która odbędzie się 20 października w hali UAM przy ulicy Zagajnikowej. Udział w niej wzięli właściciel organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak oraz bohaterowie zbliżającej się gali: Tomasz Kondraciuk, Bartosz Leśko, Mateusz Rębecki, Łukasz Kopera.

Do nich dołączyli ogłoszeni dziś w rozpisce fighterzy! Do organizacji FEN powraca Łukasz Demczur. Drugi z poznaniaków na karcie stanie przed największym wyzwaniem w karierze jakim będzie starcie z Kamilem Łebkowskim! Łukasz przystąpi do walki z pięcioma zwycięstwami z rzędu! Obaj zawodnicy od pewnego czasu zmienili klubowe barwy. Demczur reprezentuje kluby Linke Gold Team i Czerwony Smok, gdzie ma okazję trenować z czołówką polskich wojowników jak Roman Szymański, Mateusz Gamrot czy Borys Mańkowski. Łebkowski z kolei trenuje w WCA Fight Team, gdzie ma okazję sparować z Damianem Janikowskim, Janem Błachowiczem czy Danielem Omeliańczukiem.

Ogłoszona została również pierwsza gwiazda walki wieczoru! Wystąpi w niej jeden z najbardziej doświadczonych polskich wojowników. Kontrakt z organizacją FEN na cztery walki podpisał Damian Grabowski. Polski Pitbull w przeszłości zakładał na biodra mistrzowski pas organizacji M-1, a także występował w federacji UFC! Jego rywal z zagranicy zostanie ogłoszony niebawem.

Poznań jest kolejnym miastem, które będzie gospodarzem naszej edycji. Czuję się zaszczycony, że zawitamy do stolicy Wielkopolski, bo ten region ma ogromne tradycje jeżeli chodzi o mieszane sztuki walki. Cieszę się, że wraz z władzami miasta patrzymy w tym samym kierunku i chcemy stworzyć naprawdę kapitalne widowisko, które na zawsze zostanie w pamięci wszystkich kibiców MMA w naszym kraju – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Bilety na galę FEN 22 można kupić tutaj!

Karta walk FEN 22:

  • Damian Grabowski VS TBA – 120 kg
  • Radosław Paczuski VS TBA- 85 kg K-1*
  • Mateusz Rębecki VS Łukasz Kopera – 70 kg*
  • Bartosz Leśko VS Tomasz Kondraciuk – 84 kg
  • Kamil Gniadek VS Jacek Jędraszczyk – 77 kg
  • Kamil Łebkowski VS Łukasz Demczur – 66 kg
  • Krzysztof Klaczek VS TBA – 66 kg
  • TBA vs TBA
  • TBA VS TBA

[envira-gallery id=”8644″]

Author: Wojciech Budzyk